وبـــلاگ

اگر می خواهید از سامانه علم و خرد بیشتر بدانید...

اگر-می-خواهید-از-سامانه-علم-و-خرد-بیشتر-بدانید

در دنیای رو به پیشرفت که ابزارها, کارها را سریع تر، راحت تر و ارزان تر کرده است. ما بر آن شدیم تا سامانه ای را طراحی کنیم که این موارد در بخش آموزش داشته باشد. به این صورت که هر دو سوی این قضیه یعنی هم طراح و هم خریدار بسته آموزشی از آن سود کرده باشد.

آموزش در هر لحظه دلخواه که شامل صوت, فیلم و متن باشد در جاهایی که حتی به اینترنت هم دسترسی ندارید با شما خواهد بود.

سازندگان و طراحان بسته همیشه لازم نیست که اساتید و معلمان باشند حتی کسانی که نمونه سوال هایی از قبل دارند با هر مدرک و شغلی هم می توانند از این سامانه کسب درآمد کنند پس به نوعی طراحان همه اقشار جامعه را شامل می شود. البته همه بسته ها بررسی می شوند و در صورت مشکل اصلاح و تذکر داده می شود. به این معنی که در همه مراحل نظارت وجود دارد.

یادگیری آسان این سامانه از ویژگی های بارز آن است که با چند دقیقه وقت گذاشتن قابل یادگیری است.

قابل ذکر است که برای کسانیکه تمایل به کسب درآمد هستند نیاز به هیچ هزینه اولیه نیست و این سامانه برای آنها رایگان است. پس هیچ ضرری در این مسیر برای شما وجود ندارد و به میزانی که فروش داشته باشید به همان میزان هم سود عاید شما خواهد شد این یک رابطه برد- برد که در کمتر جایی نظیر آن را خواهید دید. در کنار کاری که دارید به عنوان یک کار دوم که وقت کم و فواید بسیار برای شما به ارمغان دارد به آن نگاه کنید.

مشتریان این بسته ها به وسعت ایران خواهد بود از دبستان گرفته تا دانشگاه؛ پس دست به کار شوید و همین الان بسته خودتان را طراحی کنید و قیمت دلخواه خود را تعیین کنید.

برای جذب مشتری می توانید بسته خود را در گروه های تلگرامی، اینترنت، دوستان و ... معرفی کنید. این مشتریان بالقوه در همه مکان ها حضور دارند. برای استفاده از این سامانه افراد به یک گوشی نیاز دارند تا بسته ها را خریداری و مطالعه کنند. این وسیله در دسترس همه افراد هست.

1 دیدگاه

فرستادن دیدگاه جدید


ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با علامت * مشخص شده اند.

Captcha