وبـــلاگ

پرچم اندیشمند پارثاوا
ارتباط با نویسنده

در این پروفایل محصولات رسمی شرکت دانش بنیان پرچم اندیشمند پارثاوا قرار می گیرد. خواهشمند است با توجه به استارت آپ بودن پروژه علم و خرد از بخش تماس با ما اقدام به ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده نمایید. پیشاپیش از صبر و بردباری شما در رفع مشکلات سامانه علم و خرد سپاسگذاریم.

بازار دانشجویی علم و خرد

بازار-دانشجویی-علم-و-خرد

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، گفت: هم اکنون ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو داریم که در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری در ۲۵۰۰ موسسه آموزش عالی در حال تحصیل هستند.

به گزارش ایمنا، دکتر عامری رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، با تبریک آغاز سال جدید تحصیلی برای جامعه دانشگاهی کشور، با اشاره به تعداد دانشجویان به تفکیک مقاطع تحصیلی، اظهار داشت: هم اکنون یک میلیون دانشجوی کاردانی معادل ۲۳ درصد، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دانشجوی کارشناسی معادل ۶۶ درصد، ۴۱۰ هزار دانشجوی کارشناسی ارشد معادل ۱۰ درصد و ۴۰ هزار دانشجوی دکتری تخصصی معادل ۹ دهم درصد، در کشور مشغول به تحصیل هستندکه به آمار ذکر شده در مقطع دکتری باید دانشجویان جدید الورود را هم اضافه کرد. 
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم درباره میزان دانشجویان در رشته های تحصیلی، گفت: علوم انسانی با تعداد یک میلیون و ۹۷۰ هزار نفر دانشجو معادل ۴۶ درصد بیشترین دانشجو را دارد، کمترین سهم مربوط به رشته هنر یعنی ۵.۴ درصد است، سایر رشته ها از جمله فنی مهندسی ۳۳.۴ درصد، علوم پایه ۷.۲ درصد، کشاورزی و دامپزشکی ۶.۳ درصد و علوم پزشکی که متولی آن وزارت بهداشت است دارای ۱.۳ درصد دانشجو است. 
 
با توجه به جمعیت دانشجویان در حال تحصیل و ضریب نفوذ 80% اینترنت و 130% گوشی های هوشمند در بین دانشجویان نرم افزار علم و خرد بصورت بالقوه دارای بازاری میلیونی مشتری جهت آزمون های شما می باشد.
دانشجویان رشته های مختلف مخصوصا دانشجویان رشته های انسانی که بالغ بر 43% دانشجویان دانشگاه های کشور را تشکیل می دهند پتانسیل بالای برای استفاده از نرم افزار علم و خرد و فروش بسته های آموزشی خود را دارند.
تلفیق سیستم آموزش به سبک علم و خرد و دانش علمی دانشجو باعث ایجاد سیستم آموزشی با راندمان بالا برای سایرین می شود که در این راستا هم دانشجو می تواند برای خود درآمدزایی کند و هم آموزش خود را به شیوه جذاب به دیگران منتقل کند.

فرستادن دیدگاه جدید


ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با علامت * مشخص شده اند.

Captcha