وبـــلاگ

پرچم اندیشمند پارثاوا
ارتباط با نویسنده

در این پروفایل محصولات رسمی شرکت دانش بنیان پرچم اندیشمند پارثاوا قرار می گیرد. خواهشمند است با توجه به استارت آپ بودن پروژه علم و خرد از بخش تماس با ما اقدام به ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده نمایید. پیشاپیش از صبر و بردباری شما در رفع مشکلات سامانه علم و خرد سپاسگذاریم.

معلم ها بخوانند...

معلم-ها-بخوانند

لطفاً به این داستان کوتاه توجه کنید:

آقای احمدی معلم نمونه یکی از دبستانهای خوشنام کشور است، دانش آموزان به نحوه تدریس و آموزشهای مبتکرانه او علاقه نشان می دهند، در درسهای او نمرات خوبی کسب می کنند در حالیکه با روند فعالیت دیگر معلمان این نتایج دور از دسترس است. درمنزل استفاده خارج از کنترل آنها از تبلت ها و موبایل ها امان والدین را بریده است. بسیاری از آنها علاقه ای به دسترسی نامحدود فرزندانشان به اینترنت و بازیهای رایانه ای ندارند.

برای حل این معضلات، بنا به پیشنهاد یک شرکت دانش بنیان و نوآور، آقای احمدی با توجه به تجارب خود در حوزه آموزش به کمک یک سامانه هوشمند و رایگان، بسته های ترکیبی از آموزش و آزمون می سازد که با متد هوشمندانه در تمامی تکنولوژیهای جدید اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر با اینترنت و بدون اینترنت قابل اجراست، او به تمام آمارها و نتایج کاربران خود دسترسی دارد و با اشتراک این تجارب قدم بزرگی در راه اعتلای آموزش کشور برداشته است.

از سوی دیگر، اگر بسته های آموزشی آقای احمدی با مبلغ ناچیز 3000 تومان به فروش برود، در ازای خرید 1000 نفر از جمعیت ده ها میلیونی دانش آموزان که به کمک شبکه های اجتماعی دور از دسترس نیست، فروش آقای احمدی سه میلیون تومان خواهد بود. در کنار اینها، دانش آموزان از اینترنت و دستگاه ارتباطی خود، استفاده مفیدی برده و والدین به نتایج فعالیت های آموزشی آنها نظارت دارند.

معلم عزیز، علم و خرد با بروزرسانی های دایمی امکانات مناسب و بهتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

فرستادن دیدگاه جدید


ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با علامت * مشخص شده اند.

Captcha